Шестой день

Шестой день

Цыклаграма мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на 3 чвэрць 2020/2021 навучальнага года

 

16.01.2021

23.01.2021

30.01.2021

06.02.2021

1.Дзелавая гульня “Знайдзі сваю прафесію”, 1-4 клас, Стасевіч В.І.

2. Трэнінг «Па дарозе дабра», 5-8 клас, Турчына А.М.

3. Ток-шоу “Фінансы і іх роля ў жыцці грамадства", 9-11 клас, Беленькая А.А.

1.Квіз “У свеце цікавага”, 1-4 клас, Кот В.У.

2.«Мой бяспечны інтэрнэт», 5-8 клас, Стасевіч Н.А.

3. Гадзіна здароўя “Лыжнікі, на старт!”, 9-11 клас, Шэнда І.М.

1.Спартыўная гадзіна “Вясёлае падарожжа” , 1-4 клас, Баранава А.В.

2. Інтэрактыўны занятак “Мая бяспека на вуліцы і ў хаце”, 5-8 клас, Раманцэвіч А.Ю.

3. Трэнінг “Канструктыўнае вырашэнне канфліктаў”, 9-11 клас, Давідовіч Т.В.

1. Брэйн-рынг “Правы і абавязкі” , 1-4 клас, Панкевіч А.С.

2.Спаборніцтвы па піянерболу “Хуткі мяч” , 5-8 клас, Шэнда І.М.

3.Адкрыты мікрафон “Аб прафесіях розных, патрэбных і важных”, 9-11 клас, Еўдакімава А.М.

13.02.2021

20.02.2021

27.02.2021

06.03.2021

1. Акцыя “Дадзім бой вірусам!”, 1-4 клас, Стасевіч В.І.

2. Шахматна-шашачны турнір “Ход канём”, 5-8 клас, Касач Г.Ф.

3.Ролевая гульня “На парозе самастойнага жыцця”, 9-11 клас, Беленькая А.А.

1. КТД “Падарунак бацьку”, 1-4 клас, Кот В.У.

2.Інтэрактыўная гульня “Абаронцы Айчыны, уперад!”, 5-8 клас, Турчына А.М.

3.Блиц-турнір “Па старонкам адміністратыўнага кодэкса”, 9-11 клас, Давідовіч Т.В.

1.Гульня-трэнінг “Першыя крокі ў прафесію”, 1-4 клас, Баранава А.В.

2.Адкрыты мікрафон “Наркотыкі і алкаголь – вораг мой!” , 5-8 клас, Стасевіч Н.А.

3. Круглы стол «Каб не патрапіць у рабства», 9-11 клас, Еўдакімава А.М.

1.Майстар-клас “Падаруначкі для матулечкі”, 1-4 клас, Панкевіч А.С.

2.Арт-гадзіна “Вясенні карагод” , 5-8 клас, Раманцэвіч А.Ю.

3.Конкурс чытальнікаў “Мой анёл – мая матуля” 9-11 клас, Беленькая А.А.

13.03.2021

20.03.2021

27.03.2021

1.Бліц-турнір “У краіне шкодных звычак”, 1-4 клас, Стасевіч В.І.

2. Распрацоўка лістовак “Мы за бяспечную дарогу”, 5-8 клас, Турчына А.М.

3.Спаборніцтвы па баскетболу “Хуткі мяч”, 9-11 клас,  Шэнда І.М.

1.Экалагічная гадзіна “Вясенні экспрэс”, 1-4 клас, Кот В.У.

2. Трэнінг “Мой бяспечны інтэрнэт”, 5-8 клас, Стасевіч Н.А.

3.Гадзіна зносін “Мая мара пра будучую прафесію”, 9-11 клас, Давідовіч Т.В.

1.Інтэрактыўная гульня “Бяспечныя канікулы”, 1-4 клас, Баранава А.В.

2.Ролевая гульеня “Асцярожна! Неяспечныя ўмовы”, 5-8 клас, Раманцэвіч А.Ю.

3.Распрацоўка буклетаў “Твае бяспечныя канікулы” , 9-11 клас, Еўдакімава А.М.

https://edu.gov.by/sistema-obrazovaniya/glavnoe-upravlenie-obshchego-srednego-doshkolnogo-i-spetsialnogo-obrazovaniya/srenee-obr/shestoy-shkolnyy-den/

www.academy.edu.by/component/content/article/45/1492- 25012017-sch.html

свернуть

Анонс 6 день