Ученикам

Расписание уроков

                                           

Расклад заняткаў на І паўгоддзе 2021/2022 нав.года

дзяржаўнай установы адукацыі "Вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад - сярэдняя школа п.Шаршуны"

  1 клас   2 клас   3клас   4клас   5клас   6 клас   7 клас к 8 клас к 9 клас к 10 клас к 11 клас
1 БЕЛ.ЛІТ 1 БЕЛ.ЛІТ 1 МАТЭМАТЫКА 1 БЕЛ.МОВА 1 БЕЛ.МОВА 1К 1 МАТЭМАТЫКА 3К 1 ГІСТ.БЕЛАРУСІ 2К 1 ХІМІЯ 4К 1 АНГЛ.МОВА 7К 1 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 1 МП/ДП 9/5к
2 ФІЗ.К І ЗД 2 БЕЛ.МОВА 2 РУС.МОВА 2 АНГЛ.МОВА 2 МАТЭМАТЫКА 3К 2 БЕЛ.МОВА 1К 2 ФІЗ.К І ЗД 2 МАСТАЦТВА 5К 2 ХІМІЯ 4К 2 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 2 РУС.ЛІТ 2К
3 БЕЛ.МОВА 3 ЧАЛ. І СВЕТ 3 ПРАЦ.НАВУЧ 3 ПРАЦ.НАВУЧ 3 АНГЛ.МОВА 7К 3 ГІСТ.БЕЛАРУСІ 4К 3 БЕЛ.МОВА 1К 3 РУС.МОВА 2К 3 ФІЗІКА 5К 3 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 3 ФІЗ.К І ЗД
4 ЮНЫ ДАСЛ (ф) 4 В/МАСТ 4 АБЖ 4 ЧАЛ І СВ 4 АБЖ 7К 4 ФІЗ.К І ЗД 4 РУС.МОВА 2К 4 БІЯЛОГІЯ 4К 4 ГРАМАДАЗН.9К 4 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 4 МАТЭМАТЫКА 5К
5   5   5 РУС.ЛІТ 5 МУЗЫКА 5 ЧАС ЗДАРОЎЯ 5 МАСТАЦТВА 3К 5 ХІМІЯ 4К 5 АНГЛ.МОВА 7К 5 РУС.ЛІТ 2К 5 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 5 ГРАМАДАЗН 9К
6   6 МАТЭМ(ф) 6   6   6 КЛ. ГАДЗІНА 4К 6 РУС.МОВА (ф)2К 6 МАСТАЦТВА 3К 6 БЕЛ.ЛІТ 1К 6 ФІЗ.К І ЗД 6 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 6 АНГЛ.МОВА 7К
7   7   7   7   7   7   7 БЕЛ.М(ф)1К 7 ЧАС ЗДАРОЎЯ 7 МАТЭМ(Ф) 8.05 7   7 АСТРАНОМІЯ 5К
0   0   0   0   0   0   0   0   0   0 МАТЭМ(ф)3К 0  
1 РУС.МОВА 1 РУС.ЛІТ 1 ФІЗ.К І ЗД 1 РУС.МОВА 1 СУСВ.ГІСТОР 6К 1 БЕЛ.ЛІТ 1К 1 ЧАС ЗДАРОЎЯ 1 МАТЭМАТЫКА 3К 1 РУС.ЛІТ 2К 1 ІНФАРМАТЫКА 8К 1 АНГЛ.МОВА 7К
2 МАТЭМАТЫКА 2 РУС.МОВА 2 БЕЛ.МОВА 2 АНГЛ.МОВА 2 МАТЭМАТЫКА 3К 2 БЕЛ.МОВА 1К 2 ІНФАРМАТЫКА 8К 2 ФІЗ.К І ЗД 2 РУС.ЯЗЫК 2К 2 ГРАМАДАЗН. 2 ХІМІЯ 4К
3 ЧАС ЗДАРОЎЯ 3 МАТЭМАТЫКА 3 АНГЛ.МОВА 3 АБЖ 3 ФІЗ.К І ЗД 3 МАТЭМАТЫКА 3К 3 МАТЭМАТЫКА 5К 3 БІЯЛОГІЯ 4К 3 ІНФАРМАТЫКА 8К 3 РУС.МОВА 2К 3 БЕЛ.МОВА 1К
4 ЧАЛ. І СВЕТ 4 ФІЗ.К І ЗД 4 МАТЭМАТЫКА 4 ФІЗ.К І ЗД 4 МАСТАЦТВА 6К 4 ІНФАРМАТЫКА 8К 4 АНГЛ.МОВА 7К 4 МАТЭМАТЫКА 3К 4 ХІМІЯ 4К 4 РУС.ЛІТ 2К 4 БЕЛ.ЛІТ 1К
5 МУЗЫКА 5   5 БЕЛ.ЛІТ 5 МАТЭМАТЫКА 5 БЕЛ.МОВА 1К 5 АНГЛ.МОВА 7К 5 БІЯЛОГІЯ 4К 5 ФІЗІКА 3К 5 МАТЭМАТЫКА 3К 5 ФІЗ.К І ЗД 5 ІНФАРМАТЫКА 8К
6   6   6 БЕЛ.Л/РУС.М(Ф) 6   6 БЕЛ.ЛІТ 1К 6 РУС.ЛІТ 2К 6 СУС.ГІСТОРЫЯ 6К 6 ІНФАРМАТЫКА 8К 6 МАТЭМАТЫКА 3К 6 МП/ДП 9/5 К 6 БІЯЛОГІЯ 4К
7   7   7   7   7   7 КЛ. ГАДЗІНА 2К 7 КЛ. ГАДЗІНА 1К 7   7 КЛ. ГАДЗІНА 9К 7 АНГЛ.МОВА 7К 7 ФІЗІКА 5К
1 БЕЛ.ЛІТ 1 РУС.МОВА 1 МАТЭМАТЫКА 1 АБЖ 1 РУС.ЛІТ 2К 1 БІЯЛОГІЯ 4К 1 ФІЗІКА 3К 1 БЕЛ.МОВА 1К 1 АНГЛ.МОВА 7К 1 МАТЭМАТЫКА 3К 1 ФІЗ.К І ЗД
2 БЕЛ.МОВА 2 ЧАС ЗДАРОЎЯ 2 АНГ.МОВА 2 ЧАС ЗДАРОЎЯ 2 РУС.МОВА 2К 2 МАТЭМАТЫКА 3К 2 МАТЭМАТЫКА5К 2 БЕЛ.ЛІТ 1К 2 ФІЗ.К І ЗД 2 ХІМІЯ 4К 2 СУСВ.ГІСТОР 6К
3 МАТЭМАТЫКА 3 МАТЭМАТЫКА 3 БЕЛ.МОВА 3 МАТЭМАТЫКА 3 МАТЭМАТЫКА 3К 3 РУС.МОВА 2К 3 БІЯЛОГІЯ 4К 3 АНГЛ.МОВА 7К 3 СУСВ.ГІСТОРЫЯ 6К 3 БЕЛ.МОВА 1К 3 ФІЗІКА 5К
4 ВЫЯЎЛ.МАСТ 4 РУС.ЛІТ 4 БЕЛ.ЛІТ 4 РУС.МОВА 4 АНГЛ.МОВА 7К 4 РУС.ЛІТ 2К 4 ФІЗ.К І ЗД 4 ГІСТ.БЕЛАРУСІ 6К 4 МАТЭМАТЫКА 5К 4 БЕЛ.ЛІТ 1К 4 МАТЭМАТЫКА 5К
5   5   5 МУЗЫКА 5 РУС.ЛІТ 5 СУСВ.ГІСТОР 6К 5 АНГЛ.МОВА 9К 5 РУС.МОВА 2К 5 МАТЭМАТЫКА 5К 5 БЕЛ.МОВА 1К 5 ФІЗІКА 3К 5 ХІМІЯ 4К
6   6   6   6   6 ГІСТОР(ф)6К 6 ЧАС ЗДАРОЎЯ 6 РУС.ЛІТ 2К 6 МАТЭМАТЫКА 5К 6 БЕЛ.ЛІТ 1К 6 АНГЛ.МОВА 7К 6 БІЯЛОГІЯ 4К
7   7   7   7   7   7 ПРАЦ.НАВУЧ(ф)6К 7 АНГЛ.МОВА 7К 7 РУС.МОВА (ф)2К 7 БЕЛ.МОВА (ф)1К 7 БІЯЛОГІЯ 4К 7 МАТЭМАТЫКА 5К
1 БЕЛ.МОВА 1 МАТЭМАТЫКА 1 ЧАЛ.І СВЕТ 1 БЕЛ.МОВА 1 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 1 СУСВ.ГІСТОР 7К 1 БЕЛ.ЛІТ 1К 1 ГЕАГРАФІЯ 9К 1 ФІЗІКА 3К 1 МАТЭМАТЫКА 3К 1 РУС.ЛІТ 2К
2 МАТЭМАТЫКА 2 БЕЛ.МОВА 2 ФІЗ.К І ЗД 2 МАТЭМАТЫКА 2 МАТЭМАТЫКА 3К 2 ГЕАГРАФІЯ 9К 2 БЕЛ.МОВА 1К 2 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 2 БІЯЛОГІЯ 4К 2 СУСВ.ГІСТОР 7К 2 РУС.МОВА 2К
3 ФІЗ.К ІЗД 3 БЕЛ.ЛІТ 3 РУС.МОВА 3 АНГЛ.МОВА 3 РУС.МОВА 2К 3 БЕЛ.ЛІТ 1К 3 МАТЭМАТЫКА 5К 3 ХІМІЯ 4К 3 ПРАЦ.НАВУЧ.6К 3 МАТЭМАТЫКА 3К 3 ГІСТ.БЕЛАРУСІ 7К
4 ВЫЯЎЛ.МАСТ 4 ФІЗ.К І ЗД 4 АНГЛ.МОВА 4 ФІЗ.К І ЗД 4 ЧАЛ.І СВЕТ 9К 4 РУС.МОВА 2К 4 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 4 МАТЭМАТЫКА 3К 4 БЕЛ.МОВА 1К 4 ХІМІЯ 4К 4 МАТЭМАТЫКА 5К
5 МАТЭМ(ф) 5 МУЗЫКА 5 РУС.ЛІТ 5 БЕЛ.ЛІТ 5 БЕЛ.МОВА 1К 5 МАТЭМАТЫКА 3К 5 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 5 РУС. МОВА 2К 5 ГЕАГРАФІЯ 9К 5 БІЯЛОГІЯ 4К 5 ЧАС ЗДАРОЎЯ
6   6   6   6 РУС.М/БЕЛ.Л(Ф) 6 АНГЛ.М(ф)7К 6 ФІЗ.К І ЗД 6 МАТЭМАТЫКА 3К 6 РУС.ЛІТ 2К 6 МАСТАЦТВА 6К 6 ЧАРЧЭННЕ 1К 6 ГЕАГРАФІЯ 9К
7   7   7   7   7   7   7 ХІМІЯ(Ф)4К 7 ГІСТОР.(ф)6К 7 МАТЭМ(ф)3К 7 ЧАС ЗДАРОЎЯ 7 АНГЛ.МОВА 7К
                                    0 КЛ.ГАДЗІНА    
1 БЕЛ.ЛІТ 1 БЕЛ.МОВА 1 БЕЛ.МОВА 1 БЕЛ.ЛІТ 1 ФІЗ.К І ЗД 1 РУС.МОВА 2К 1 ГЕАГРАФІЯ 9К 1 ФІЗІКА 3К 1 МАТЭМАТЫКА 3К 1 АНГЛ.МОВА 7К 1 ПРАЦ.НАВУЧ.4К
2 МАТЭМАТЫКА 2 МАТЭМАТЫКА 2 ЧАС ЗДАРОЎЯ 2 БЕЛ.МОВА 2 АНГЛ.МОВА 7К 2 БЕЛ.МОВА 1К 2 ФІЗІКА 5К 2 ГЕАГРАФІЯ 9К 2 РУС.МОВА 2К 2 МАТЭМАТЫКА 3К 2 ПРАЦ.НАВУЧ.4К
3 ПРАЦ.НАВУЧ 3 ПРАЦ.НАВУЧ 3 МАТЭМАТЫКА 3 МАТЭМАТЫКА 3 РУС.МОВА 2К 3 МАТЭМАТЫКА 3К 3 МАТЭМАТЫКА 5К 3 СУСВ.ГІСТОР 6К 3 АНГЛ.МОВА 7К 3 БЕЛ.ЛІТ 1К 3 ПРАЦ.НАВУЧ.4К
4 КЛ. ГАДЗІНА 4 АБЖ 4 ВЫЯЎЛ.МАСТ 4 РУС.ЛІТ 4 МАТЭМАТЫКА 3К 4 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 4 РУС.ЛІТ2К 4 АНГЛ.МОВА 7К 4 ФІЗІКА 5К 4 ФІЗ.К І ЗД 4 ПРАЦ.НАВУЧ.4К
5 БЕЛ.М(ф) 5 БЕЛ.М(ф) 5 КЛ.ГАДЗІНА 5 КЛ.ГАДЗІНА 5 РУС.ЛІТ 2К 5 ПРАЦ.НАВУЧ 6К 5 АНГЛ.МОВА 7К 5 БЕЛ.МОВА 1К 5 ГЕАГРАФІЯ 9К 5 ФІЗІКА 3К 5 ПРАЦ.НАВУЧ.4К
6   6 КЛ. ГАДЗІНА 6   6   6 БЕЛ.ЛІТ 1К 6 АНГЛ.МОВА 7К 6 ФІЗІКА(ф) 6 ФІЗ.К І ЗД 6 ГІСТ.БЕЛАРУСІ 6К 6 ГЕАГРАФІЯ 9К 6 ПРАЦ.НАВУЧ.4К
7   7   7   7   7   7   7   7 КЛ.ГАДЗІНА 7 ЧАС ЗДАРОЎЯ 7 ГІСТ.БЕЛАРУСІ 6К 7  
1                                 РУС.МОВА(ф) 10.00 1   1 КЛ. ГАДЗІНА 10.00
2                                   2   2 РУС.М(ф) 11.00
свернуть

Расписание звонков

Факультативы

Расклад факультатыўных заняткаў вучняў 1-4 класаў

на І паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

№ П/П НАЗВА ФАКУЛЬТАТЫВУ КЛАС ПРОЗВІШЧА НАСТАЎНІКА КАБ ДЗЕНЬ,ЧАС        
          ПН АЎТ СР ЧВ ПТ
1 Матэматычная вясёлка 1 Стасевіч В.І 11       13.05  
2 Юныя даследчыкі ці Ступенькі на шляху да адкрыцця 1 Стасевіч В.І 11 12.05        
3 Вучымся гаварыць правільна 1 Стасевіч В.І 11         13.05
4 Матэматычная вясёлка 2 Баранава А.В. 12 14.05        
5 Вытокі роднай мовы 2 Баранава А.В. 12         13.05
6 Кніга запрашае у падарожжа( 2,4 тыдзень) 3 Панкевіч А.С. 12   14.05 І і ІІІт      
7 Язык родной,дружи со мной ( 1,3 тыдзень) 3 Панкевіч А.С. 13   14.05 ІІ і ІVт      
8 Язык родной,дружи со мной ( 1,3 тыдзень) 4 Русак Т.А. 14       14.05 І і ІІІт  
9 Кніга запрашае у падарожжа( 2,4 тыдзень) 4 Русак Т.А. 14       14.05 ІІ і ІVт  

 

Расклад факультатыўных заняткаў вучняў 5-11 класаў

на І паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

№ П/П НАЗВА ФАКУЛЬТАТЫВУ КЛАС ПРОЗВІШЧА НАСТАЎНІКА КАБ ДЗЕНЬ,ЧАС          
          ПН АЎТ СР ЧВ ПТ СУБ
1 Гэты загадкавы старажытны свет 5 Еўдакімава А.М. 6     14.05      
2 Практыкум па чытанні 5 Локцеў В.І. 7       14.05    
3 Погружаемся в интересный мир написания и образования слов 6 Стасевіч Н.А. 2 14.05          
4 Творчая майстэрня 6 Беленькая А.А. 6     15.05      
5 Слова ў тэксце 7 Турчына А.М. 1 15.05          
6 У краіне цудоўнай хіміі 7 Дубіна Л.А. 4       15.05    
7 Назірай і даследуй сам 7 Давідовіч Т.В. 5         15.05  
8 От значения к написанию 8 Стасевіч Н.А. 2     15.05      
9 Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі 8 Еўдакімава А.М. 6       15.05    
10 Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове 9 Турчына А.М. 1     15.05      
11 Обобщающий курс (русский язык) 9 Стасевіч Н.А. 2           10.00
12 Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету "Матэматыка " 9 Картавенка К.В. 3 8.05          
13 Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету "Матэматыка " 10 Картавенка К.В. 3   8.05        
14 Обобщающий курс (русский язык) 11 Стасевіч Н.А. 2           11.00
свернуть

рафік работы гурткоў і аб’яднанняў па інтарэсах

Графік правядзення заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах 

Назва аб’яднання па інтарэсах 

Час правядзення  

Месца правядзення 

Адказныя 

“Мір творчасці” 

Аўторак  

14.15-15.15 

кабінет пачатковых класаў  

Стасевіч В.І. 

“Эрудыт” 

Серада 

14.15-15.15 

кабінет пачатковых класаў 

Панкевіч А.С. 

“Школа лідэра” 

Субота 

12.00-13.00 

Кабінет №4 

Дубіна Л.А. 

“Цестапластыка” 

Субота 

10.00-11.00 

кабінет пачатковых класаў 

Чарняк З.А. 

“Палітра дзяцінства” 

Субота 

11.00-12.00 

кабінет пачатковых класаў 

Чарняк З.А. 

“Папяровыя фантазіі” 

Аўторак, Серада 

14.15-15.15 

кабінет пачатковых класаў 

Баранава А.В. 

“Клуб юныхс выратавальнікаў-пажарных” 

Субота 

10.00-11.00 

Кабінет №7 

Локцеў В.І. 

“Забаўляльны англійскі” 

Субота 

9.00-10.00 

Кабінет №7 

Локцеў В.І. 

“Юныя інспектары дарожнага руху” 

Субота 

11.00-12.00 

Кабінет №9 

Еўдакімава А.М. 

“Я пазнаю свет. Што? Дзе? Калі?” 

Чацвер 

12.30-13.00 

гульнявая старэйшай групы 

Давыдзюк А.А. 

 

свернуть

Тематические мероприятия